Bar w domu

dekostudio salon z tapetami tapety poznań gdzie w poznaniu polecacie salon tapet

Właściciele domów jednorodzinnych, które dysponują powierzchnią piwniczną coraz częściej nie boją się odważnych pomysłów, oryginalnych rozwiązań i nietuzinkowych aranżacji najniższego piętra budynku mieszkalnego.

Nie ulega wątpliwości, że do przyjemnych i funkcjonalnych pomieszczeń, które powstają w piwnicznej przestrzeni coraz częściej należy kameralny, domowy bar.

www.nawoz.net.pl

Stworzenie takiego miejsca w domu całkowicie odpowiada naszym preferencjom, przede wszystkim estetycznym oraz jest świetnym sposobem na wykorzystanie niezagospodarowanego miejsca w budynku mieszkalnym.

Własny bar w piwnicy daje nam nieograniczone możliwości spotkań towarzyskich i stanowi ciekawą alternatywę dla zatłoczonych i nieprzyjemnych pubów zlokalizowanych w pobliżu starówek największych polskich miast, natomiast jego urządzenie nie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Aranżacja piwnicy na bar to świetny sposób na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni najniższego piętra domu oraz stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego.