Jadalnia z klimatem

Projektant mebli tapicerowanych largest manufacturer of home appliances in europe

Zmiana klasycznego pomieszczenia jadalnego we wnętrze emanujące specyficzną atmosferą stylu vintage, to świetny pomysł na nieszablonową, a tym samym interesującą aranżację. Dodatkową zachętą do podjęcia tej inicjatywy niech będzie fakt, iż powstaje coraz więcej firm meblarskich/dekoracyjnych, które wychodzą do klienta z oryginalną ofertą łączącą w sobie współczesność z sentymentem do wiekowych przedmiotów – takich, które posiadają swój własny, niepowtarzalny charakter. Styl vintage lubuje się w ciemnej, a zarazem eleganckiej kolorystyce.

Szczególnie ciekawym zestawieniem jest tu atłasowy grafit z delikatnie szyfonowym beżem. Niemniej oryginalną mieszankę kolorystyczną stanowi także połączenie lekko przygaszonej, mchowej zieleni ze specyficznym karmelowym zamszem. W takich tonacjach warto przedstawić najważniejsze obiekty w jadalni, czyli stół i krzesła.

W charakterze szykownych dodatków niech wystąpi tu wazon wykonany z barwionego szkła, kretonowe obicia na krzesła oraz imponujący dywan, bo stylizowany na perski.