Łazienka bez kafelek – to możliwe!

http://bumitech-posadzki.pl/posadzki-szybkowiazace/ Wykładzinami zajmuje się firma FOX.

Przy myśleniu o remoncie łazienki pierwszym, co przychodzi do głowy jest wykorzystanie różnego rodzaju kafelek do pokrycia zarówno podłóg, jak I ścian. Czy to jedyny możliwy sposób urządzenia ,,małego spa”? Niekoniecznie.

salon garderoby

Ostatnio w tematyce wnętrzarskiej bardzo popularne stało się wykorzystywanie motywów rustykalnych. Przekładając to na łazienkę, w wystroju tych pomieszczeń coraz chętniej wykorzystywane są.

cegły. Dodają surowego charakteru, nie ma obaw, że nasiąkną wodą – są naprawdę wygodnym rozwiązaniem dla wilgotnej przestrzeni.

Kolejnym trendem, który niedawno zyskał na popularności jest betonowanie – ściany, zamiast kafelkami, pokrywane są warstwą betonu. Taka aranżacja jest często łączona z elementami drewnianymi, które w połączeniu, odpowiednio zabezpieczona, potrafią nadać łazience wyjątkowego charakteru.

Okazuje się więc, że kafelki to już nie jedyny, ale wciąż najpopularniejszy sposób aranżacji tej wilgotnej domowej przestrzeni. Może warto jednak odejść od tego, co dobrze znane I wybrać bardziej innowacyjny design przy kolejnym remoncie?.