Łazienka bez kafelek – to możliwe!

http://bumitech-posadzki.pl/posadzki-szybkowiazace/ Wykładzinami zajmuje się firma FOX.

Przy myśleniu o remoncie łazienki pierwszym, co przychodzi do głowy jest wykorzystanie różnego rodzaju kafelek do pokrycia zarówno podłóg, jak I ścian. Czy to jedyny możliwy sposób urządzenia ,,małego spa”? Niekoniecznie.

salon garderoby

Ostatnio w tematyce wnętrzarskiej bardzo popularne stało się wykorzystywanie motywów rustykalnych. Przekładając to na łazienkę, w wystroju tych pomieszczeń coraz chętniej wykorzystywane są.

cegły. Dodają surowego charakteru, nie ma obaw, że nasiąkną wodą – są naprawdę wygodnym rozwiązaniem dla wilgotnej przestrzeni.

Kolejnym trendem, który niedawno zyskał na popularności jest betonowanie – ściany, zamiast kafelkami, pokrywane są warstwą betonu. Taka aranżacja jest często łączona z elementami drewnianymi, które w połączeniu, odpowiednio zabezpieczona, potrafią nadać łazience wyjątkowego charakteru.

http://bumitech-posadzki.pl/posadzki-szybkowiazace/

Okazuje się więc, że kafelki to już nie jedyny, ale wciąż najpopularniejszy sposób aranżacji tej wilgotnej domowej przestrzeni. Może warto jednak odejść od tego, co dobrze znane I wybrać bardziej innowacyjny design przy kolejnym remoncie?.