Szklane eksperymenty

oczyszczalnia przydomowa radom

Urządzając wnętrze, ludzie stawiają dzisiaj przede wszystkim na oryginalność, funkcjonalność i dobry smak. Modnym ostatnio motywem wystroju wnętrz stało się szkło, wśród którego największą popularność zyskała marka Guardian UltraClear.

Jest to dekoracyjna odmiana szkła, która bardzo efektownie wygląda przy zastosowaniu jej do tworzenia ścianek działowych (zapewniających przy okazji zadowalający poziom dźwiękoszczelności). Taka ścianka, nie dość, że stanowi ciekawy i atrakcyjny element wystroju wnętrza, to w dodatku chroni przed przenikaniem różnych niepożądanych zapachów.

Warto także wspomnieć, że szkło w takiej postaci, wbrew wszelkim obawom, wcale nie przytłacza pomieszczenia i nie zabiera przestrzeni. Jest za to dosyć neutralne odnośnie koloru oraz przezierne, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnego odżelazionego szkła.

Można się także pokusić o meble lub witryny wyprodukowane ze szkła Guardian UltraClear. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to najlepsze rozwiązanie dla miłośników przytulnych wnętrz.

Szklana zabudowa, choć wygląda elegancko, to jednak nie sposób nie odnieść wrażenia ogólnego chłodu panującego w pomieszczeniu.