Wygrzewamy się

Domofony Małopolskie http://www.ziemovit.pl/produkty/nawozy-granulowane-dlugodzialajace/nawoz-dlugodzialajacy-do-nawozenia-trawnikow

Tak, zdecydowanie pogoda za oknem nie sprzyja. Warto wiec skorzystać z doświadczenia tych, u których zima także jest mroźna, ale i o wiele dłuższa niż u nas. Finowie, bo o nich mowa, od wielu setek lat radzą sobie z taką pogodą doskonale. Jak to robią? Chociażby regularnie chodzą do sauny.

W Finlandii sauny są bardzo popularne. Znajdują się w każdym domu. Chodzi się do nich codziennie, albo prawie codziennie, są one stałym elementem życia. Finowie wiedzą, że sauna ma same zalety.

Oczyszcza, rozgrzewa, relaksuje, poprawia naszą odporność. W naszym kraju sauny też są coraz bardziej popularne. Nowoczesne sauny znajdują się w wielu klubach fitness czy salonach odnowy biologicznej. Coraz częściej także pojawiają się w domach.

Ludzie wiedzą, że posiadanie sauny i regularne wizyty w niej to coś, co sprawi, że przez okrągły rok będziemy czuć się dobrze. Zimą się wygrzewamy, latem oczyszczamy się, wypacamy z siebie cały brud, upał i stres, czyli wszystko to, co jest dla nas nieprzyjemne.