Wystrój świąteczny

https://www.kuchennepromocje.pl/163-porcelana-ambition-monaco

Zima, a szczególnie grudzień to idealny czas, aby pokusić się o prawdziwie świąteczny wystrój domu. Będziemy mogli dzięki temu poczuć magiczną atmosferę świąt, która z pewnością udzieli się także pozostałym domownikom. Przy okazji, jest to także dobra sposobność do tego, by nieco odmienić, odświeżyć i upiększyć codzienne wnętrza.

Choć na zewnątrz wszystko pokrywa się śniegiem to jednak w domowych pieleszach dominującym niezmiennie kolorem jest złoty. Nawet projektanci nie bronią się przed tą barwą przy tworzeniu świątecznych kompozycji. I tak, proponują oni na przykład pozłacane lampiony, abażury w łagodnych beżach połyskujące złotymi refleksami, czy też mosiężne świeczniki.

Nie da się ukryć, że akcesoria, wszelkie ozdoby i różnego rodzaju dekoracje występujące w złotym kolorze sprawiają wrażenie bardziej ekskluzywnych i eleganckich, niżeli te same elementy występujące w innych tonacjach kolorystycznych. Popularnym zabiegiem jest także delikatne spryskiwanie kwiatów brokatem w sprayu. Roślina od razu wydaje się dzięki temu bardziej atrakcyjna i świąteczna.